NAČO SLÚŽI?

ČO JE POTREBNÉ VEDIEŤ O REVIVE ČISTIČ TURBA!

TECHNOLÓGIA:​

Technológia REVIVE čistič turba je bezpečný, je na báze vody, je netoxický, nie je agresívny a nie je horľavá tekutina! Pôvodnú technológiu vyvinuli výborní inžiery a technici pre letecký priemysel, pre čistenie prúdových motorov! Od vtedy mnoho priemyslov začalo používať, od čistenia elektrárenskej turbín až po dieslové motory výletných lodí. A preto vďaka REVIVE už aj automobilovom priemysle je k dispozícií táto inovatívna,bezpečná ale však rýchla a rentabilná technológia.

Pre operáciu jednoducho nastriekajte čistiacu tekutinu do sacieho potrubia pred turbodúchadlom pričom motor necháme bežať. Zvláštna tekutina prejde cez motor turbodúchadla a opustí cez výfuk auta pričom odstráni nečistoty spôsobujúce problémy zo súčiastok a z povrchu komponentov motora, vrátane lopatky turbíny a lamely variabilnej geometrie.

ŠETRNÉ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU:​ 

Každá tekutina REVIVE je biologicky rozložitelný, netoxický,používanie je bezpečné a nie je horľavé.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE:​

Použitie čistič turba REVIVE je veľmi jednoduché! Nastriekajte tekutinu do sacieho potrubia pred turbom bez toho aby ste odmontovali turbodúchadlo.

ÚDRŽBA MOTOROU S REVIVE:​

Údržba s REVIVE nie je určená len pre čistenie turbínových lopatiek a čistenie lamely variabilnej geometrie ale postupne a bezpečne odstráni aj usadeniny v motore. Výborne sa dá použiť aj na čistenie sacích ventilov benzinových motoroch s priamím strekovaním.

VÝKONNÝ, EKONOMICKÝ A SPOĽAHLIVÝ:​

Po procese čistení s REVIVE sa vám vráti účinnosť motora s čím ušetríte aj palivo!

TURBÁ S VARIABILNOU GEOMETRIOU:​

Časté poruchy moderných turbo dieslových motorov je zakarbónovanie variabilnej geometrie, ktoré spôsobuje veľa problémov: strata výkonu auta, pravidelné prepínanie do núdzového režimu a iba po reštartovaní motor sa dá do pôvodného režimu ale iba na určitý čas. Ak neodstránime pôvod chyby, tak to môže viesť k ďalším drahším poškodeniam, avšak do teraz k čisteniu turba bolo treba vymontovať čo je časovo náročné a nákladné. S REVIVE čističom je to rýchle, účinné a bezpečne odstráni usadeniny na turbínových lopatkách a lamely variabilnej geometrie bez toho aby ste turbo demontovali.

PREVENCIA:

Buďte predvídaví! Používaním REVIVE SERVICE SHOT môžete predísť usadeniu nečistôt v motore a v turbodúchadle. Jedna dávka použitia REVIVE SERVICE SHOT pred výmenou oleja zabráni usadeniu škodlivej sadze, a tým pomáha udržiavať zdravé fungovanie motora.